Diskografie

Na nejnovějším CD PAIAN (2015) vám představujeme převážně duchovní skladby, v nichž se prolíná zpěv sborový s alikvotním. Kromě písní ze stálého repertoáru sboru zde najdete i historicky první českou mši s alikvotními tóny od Jaroslava Krčka, napsanou přímo pro náš sbor. Věříme, že CD bude inspirativní i pro další skladatele sborové hudby. Název „Paian“ pochází ze starořečtiny a znamená „slavnostní zpěv“, původně věnován bohu Apollónovi. Alikvotní sbor Spektrum vám přeje božský zážitek!

CD je možné objednat pomocí kontaktního formuláře  ZDE >>


Villarosa

CD Villarosa, vydané v prosinci 2009, mapuje široký repertoár sboru a předvádí jedinečné umění v oblasti využití  alikvotního zpěvu ve sborových kompozicích klasické vážné hudby. Najdete zde jak skladby vytvořené původně pro alikvotní sbor, nebo sbor s alikvotními sóly, tak i původní sborové skladby, jejichž zvuk byl využitím alikvotních tónů obohacen. Na CD je ale i několik skladeb zcela „normálních“.


Zpravy z cesty

DEMO CD Zpráva z cesty, natočené na podzim roku 2005, obsahuje 19 skladeb, alikvotních i původně nealikvotních, či čistě sborových. CD bylo natáčeno v kostele ve Sloupu v Čechách u České Lípy. Na CD najdete většinu písní, které již delší dobu nejsou v repertoáru sboru. Některé z  nich jsme ale "oživili" a zpíváme dodnes.


Naše CD je možno získat:

 - na našich koncertech

 - v obchodě a e-shopu U Džoudyho, Jugoslávská 7, Praha 2,          www.udzoudyho.cz

 - poštou na dobírku po vyplnění kontaktního formuláře  ZDE >>